Як правильно заміряти стіну для замовлення фотошпалер?

Як правильно заміряти стіну для замовлення фотошпалер?

Рівність стін і стель в квартирах і будинках на жаль нажаль не ідеальна, і якщо Ви не займалися цим питанням під час ремонту, і вирішили поклеїти фотошпалери - до виміру стін треба віднестися дуже серъезно, оскільки фотошпалери виготовляються безпосередньо під Ваші розміри.

Із-за нерівності стін як висота так і ширина можуть відрізнятися в деяких випадку до 5-7 сантиметрів, що у свою чергу може негативно вплинути на кінцевий вид поклеєних  фотошпалер на стіні. При вимірах висоти і ширини, ми рекомендуємо  робити точки виміру в 4 місцях, приміром якщо Ви вимірюєте висоту стіни, виміри проводимо в правому і лівому кутку, а також на двох точках приблизно рівновіддалених від кута, також виміри проводимо і по ширині стіни, спочатку виміри проводимо по підлозі від кута до кута стіни, далі по верхній точка біля стеля і в два точка по висота стіна.

Для замовлення фотобоїв завжди треба брати максимальну ширину і висоту які ви виміряли, якщо ж узяти мінімальні значення, то після поклейки фотошпалер у Вас на одній стороні буде не поклеїний простір, що виглядатиме неестетично.  

All comments

Leave a Reply