Цікаві властивості фотошпалер

Цікаві властивості фотошпалер

Представляємо Вам цікаві властивості фотошпалер!

1. А Ви знали що фотошпалерами можна розширити простір в маленькій кімнаті або ще більше збільшити у великій?

Для цього краще всього підійдуть фотошпалери з 3Д зображенням або всілякі зображення для розширення і збільшення простору, наприклад вулиці міста, арки і тонелі.

2. Фотошпалери можуть приховати недоліки стін! Якщо дефекти стіни не дуже яскраво виражені і часу на усунення недоліків немає, можна скористатися наступними радами:

- Треба вибирати абстрактний або яскравий малюнок, він максимально сильно приховає недоліки стін, але ні в якому разі не можна вибирати строгу геометрію, вона може сильно видати усі нерівності на обклеюваній поверхні.

- Друк фотошпалер з яскраво вираженою текстурою, наприклад живопис, фреска або браш. Завдяки тому що візерунок на самому матеріалі максимально великий і виділяється текстурно, фотошпалери добре приховують нерівність стін.

- Використати флізелінові фотошпалери. Ці шпалери нормально реагують на розтягування якщо приміром в новозбудованому будинку стіни ще не дали повну усадку або з’являються маленькі тріщини у стіні.

3. За допомогою фотошпалер можна додати функціональні зони в інтер'єр. Ви можете виділити одну із зон в приміщенні. Якщо брати їдальню,  то можна виділити обідню зону і зону приготування їжи, також в кімнаті за допомогою фотошпалер можна виділити місце для відпочинку або наприклад зону для роботи чи розваг розваг.

4. Якщо у Вашій кімнаті є нестача світла, Ви можете оформити одну із стін зображеннями у світлих тонах, це візуально освітлить Вашу кімнату і додасть світла в приміщення, для цього бажано вибрати стіну на яку не падає світло з вікна, і з мінімальним кількість меблів біля неї.

All comments

Leave a Reply