Питання та відповіді

Чи можна мити фотошпалери?

Шпалери з чистого флізеліну і текстуру гладь ми не рекомендуємо мити, так як матеріал може розмокнути, а ось фотошпалери на флізеліновій основі з вініловим покриттям не так сильно бояться вологи. Протирати їх рекомендуємо в тому випадку якщо є забруднення і не сильно притискаючи вологою губкою.

З чого зроблені фотошпалери?

У нас ви можете вибрати кілька типів фотошпалер.

1. Флізелінова основа з вініловим покриттям - це найпоширеніші і практичні фотошпалери.

2. Чистий флізелін - ці шпалери мають один шар, він складається з довгих волокон целюлози і полімерів зв'язуючих їх, дані фотошпалери є екологічно чистими.

3. Паперові з вініловим покриттям - дуже зносостійкі шпалери, добре витримують механічні пошкодження, рекомендуються для поклейки в кафе, офіси, бари і різні заклади.

4. Паперові фотошпалери - економ варіант шпалер. Основа - один шар спеціального паперу.

Чи можна використовувати фотошпалери в дитячій кімнаті?

Для дитячої кімнати ми рекомендуємо використовувати шпалери з чистого флізеліну, так як це екологічно чисті фотобоі, вони складаються з волокон целюлози і полімерів які їх з'єднують. 

Чи можна надрукувати своє фото / зображення?

Звичайно! Ви можете надрукувати своє зображення або фото на шпалерах. Для цього Вам необхідно відправити Ваше зображення нам на пошту, щоб дизайнер визначив в якому максимальному розмірі ми зможемо його для Вас надрукувати!

Які фотошпалери підходять для кухні?

Для кухні оптимальним вибором буде вибір шпалер на флізеліновій основі з вініловим покриттям, так як саме вони більш стійкі до вологого очищення. Однозначно не рекомендуємо шпалери на текстурі глянець і чистий флізелін, так як дані шпалери дуже погано переносять підвищену вологість.

Яка максимальна ширина запечатки фотошпалер?

Ширина задруківки фотошпалер на флизелиновій основі і на паперовій основі з вініловим покриттям, а також текстура чистий флізелін - становить 100 сантиметрів. Паперові фотошпалери класу економ на текстурі глянець можна по ширині надрукувати в розмірі 128 сантиметрів.