Опис текстур

Браш — флізелінова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 210гр / м2. Текстура імітує великі піщинки. Дану текстуру вибирають, для надання об'єму зображенню. Флізелінова основа дозволяє легко монтувати фотошпалери. Вони не розтягується при поклейці

Джерсі — флізелінова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 210гр / м2. Текстура має вкраплення дрібних і ніжних блискіток. Дуже красиво поєднуються і неповторно виглядають, зображення такі як, квіти 3Д, місто.

Жаккард — флізелінова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 210гр / м2.

Текстура дуже схожа з текстурою полотно. На цій текстурі відмінно виглядає будь-який тип зображення. Він об'єднує в собі простоту поклейки, завдяки флизелиновій основі і можливість робити вологе прибирання.

Живопис — флізелінова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 300гр / м2.

Сам вигляд текстури кращим чином підходить для використання не тільки житлових але і в офісних приміщеннях. Текстура ідеально підходить для таких зображень як архітектура, природа.

Паморозь — флізелінова основа вінілове покриття, щільність матеріалу 300гр / м2. Дана текстура допоможе реалізувати найсміливіші ідеї. Відрізняється простотою в догляді, допомагає втілити інтер'єрні задумки, маскує нерівність на стінах.

Коттон — флізелінова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 300гр / м2.

Найпопулярніша текстура її популярність обумовлена тим, що вона підходить під будь-який тип зображення. Поверхня не яскраво виражена і нагадує дрібний пісок. Фотошпалери виходять соковитими і яскравими.

Льон — флізелінова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 300гр / м2.

Текстура є приємною на дотик. Нагадує велике полотно. Текстура ідеально підійде для художніх, квіткових мотивів.

Фреска — флізелінова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 300гр / м2. Текстура має рельєфну і глянсову поверхню. Відмінно підійде для сюжетів, сучасна фреска, старе місто і живопис.

Декоративна штукатурка -  флізелінова основа вінілове покриття щільність 300гр / м2. За допомогою даної текстури можна втілити в життя всі оригінальні ідеї у Вашому домі. Текстура має не яскраво виражений рельєф і напівглянсову поверхню.

Еко (чистий флізелін) — без покриття ПВХ. Щільність матеріалу 130гр / м2.

Екологічно чиста текстура. Матова поверхня, злегка шорстка не має вираженого рельєфу. Незважаючи на свою маленьку щільність, текстура має хорошу міцність. Підходить для друку зображень яскравих і ніжних відтінках.

Оксамит — паперова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 310гр / м2.

Текстура оксамит має приємну фактуру, неяскраво виражена, максимально точно передає всю колірну палітру.

Холст — паперова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 310гр / м2. Текстура абсолютно матова, відмінно підходить якщо потрібна імітація ефекту картини. Текстура однорідна, трохи приглушує яскравість зображення.

Пісок — паперова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 310гр / м2. Універсальна текстура на якій гарно виглядатиме добре будь-яке зображення. Полу матова текстура НЕ буде бліковати при потраплянні світла. Цьому матеріалу варто віддати перевагу, якщо Ви хочете щоб текстура була яскраво виражена.

Кора — паперова основа вінілове покриття. Щільність матеріалу 310гр / м2.

Текстура виглядає вельми незвично, підходить для оформлення дорого класичного інтер'єру. Так само і для модних стилів вінтажу.